מאמן כושר אישי אונליין

השנה החולפת הייתה שנה מעולה בעבור מאמני הכושר שגילו כי דווקא דרך האונליין ניתן ליצור קהל לקוחות נאמן. כיצד גם אתם תוכלו להתפרנס מתחום הכושר באופן דיגיטלי? להלן מידע ששווה לכם לא מעט כסף.

מאמן כושר אונליין: כבר לא חלום רחוק

אם עד לפני שנה הייתם משוחחים עם מתאמנים ושואלים אותם האם היו מוכנים להתאמן דרך המחשב או הפלאפון, התשובה שלהם הייתה כנראה לא. אולם, נגיף הקורונה גרם לשינוי מרחיק לכת בענף הכושר שהושבת לחלוטין כחלק מהמאבק בהתפשטות הנגיף. מאמני כושר מכל רחבי הארץ כמו גם בעולם גילו כי דווקא דרך הפלטפורמות הדיגיטליות בדמות אינסטגרם, יוטיוב וזום ניתן להעביר שיעורי ספורט למתאמנים – ואפילו להצליח בזה, ולהתפרנס לא רע. מאמני כושר אישיים יכולים להרוויח מאות שקלים ולעיתים גם עשרות אלפי כתוצאה מעבודה צמודה עם קהל לקוחות נאמן, אבל, לא כל מאמן כושר יכול להצליח. בכדי להתפרנס מהתחום וליצור קהל לקוחות נאמן צריך להשתמש בכלים מתקדמים ובמיתוג נכון. אם אתם מאמנים שרוצים להיעזר בפלטפורמות החברתיות לטובת קידום העסק שלכם, אלו הצעדים הנדרשים בדרך:

מיתוג

בכדי לבלוט מעל המתחרים הצעד הראשון הוא קודם כל למתג את עצמכם. חשבו קודם כל עומק: מהו ערך המוסף אותו אתם יכולים להעניק למתאמנים שלכם? רצוי להתמקד בתחום אחד, ולא לנסות ולהציע מגוון רחב של שיעורי כושר מאחר וכמוכם – יש לא מעט. באמצעות מיתוג נכון של הדף העסקי ברשתות החברתיות תוכלו למנף את תחום ההתמקצעות שלכם ובהתאם ליצור חוג לקוחות רלוונטי.

רכישת עוקבים

כלל הברזל ברשתות החברתיות ובוודאי באינסטגרם שמהווה נכון להיום את מקור הפרסום הטוב ביותר הוא מספר העוקבים. ככל שמספר העוקבים גבוה יותר, כך האמינות שלכם עולה. רכישת עוקבים דרך חברות מקצועיות יסייע לכם לבנות את העמוד שלכם, ואף להגביר את רמת המעורבות. באתר של חברת youhoo תוכלו לבצע רכישה אונליין של חבילות עוקבים בהתאם לתקציב שלכם, כאשר על עוקב הינו עוקב אמיתי שנבדק ע"י נציגי החברה באופן מחמיר בכדי להבטיח את אותנטיות העוקבים.

שירותים נלווים

כמאמני כושר אתם צריכים לדייק את עצמכם מבחינת קהל הלקוחות. האם אתם מספקים אימון אישי אחד על אחד או אימון קבוצתי המתבצע אונליין? העדיפו לעבוד עם יועץ פיננסי לצורך בנייה של תוכנית פיננסית אשר במסגרתה תוכלו להציב יעדים ריאליים לצורך יצירת הכנסה שתהפוך את העסק שלכם לכדאי.

ערך מוסף

על מנת להתפרנס מהאינסטגרם והמרשתות החברתיות אתם חייבים להעניק לעוקבים שלכם ערך מוסף בדמות טיפים וכן מידע לגבי אימון נכון, ציוד מומלץ לפי סוג אימון, תזונה נכונה, ועוד. ככל שהעמוד שלכם יהיה עשיר במידע שרלוונטי לצרכים של המתאמנים שלכם, כך ניתן להגביר את רמת המעורבות ואף ליצור עניין. השתמשו בפיצ'רים של אינסטגרם כמו אפשרות לשאול שאלות או סקרים, כך שתוכלו להבין מה מעניין את הקהל שלכם ובהתאם לכך להתאים את סוג האימון.

העלאת תכנים באופן תדיר

חלק ממה שהופך מאמנים למאמנים מצליחים הוא היכולת שלהם לרענן ולחדש בכל הזמן. הקפידו להעלות כל הזמן תכנים עדכניים כמו גם לגוון את תמהיל האימון באופן שיאפשר לבנות מודל אימונים מוצלח. שימו לב כי בזמן האימון כמו גם לאחר מכן אתם מדברים בקצב ברור ואחיד כך שהמתאמנים שלכם לא ירגישו כי אתם "בולעים מילים".

ציוד טכני

השקיעו ברכישה של ציוד טכני איכותי בדמות מצלמת וידיאו, מייק (מיקרופון המתחבר בצורה נגישה מאחורי האוזן) כמו גם ציוד ספורט שאותם המתאמנים יכולים לרכוש דרכם, ובכך להוסיף עוד כסף לעסק.