כיום נדמה כי צפייה במשחק כדורגל היא זמן קדוש בו אנשים משחררים את כול הלחצים שלהם ומתרכזים רק בכדור אחד אשר נזרק ונבעט על המגרש. צפייה במשחק כדורגל הפכה למפגש חברתי של ממש אשר חבורות וחברים נוטים להשקיע בו מחשבה והכנות על מנת לדאוג שיהיה הכי כיף שאפשר באירוע המרגש הזה. אם גם אתם אוהדים בנשמה, הגיע הזמן לוודא שיש לכם את כל מה שאתם צריכים לקראת צפייה במשחק הכדורגל הבא.

משהו לעשן

ברור כי לא כול אוהד כדורגל מעשן, אך עבור אלו שכן, מומלץ להתארגן מראש על כול מוצרי העישון שאתם צריכים. בין אם מדובר בטבק אשר במקרים מסוימים דווקא כדאי לכם להשתמש בתחליף טבק, או במספיק סיגריות לכול החברים המעשנים שמגיעים לצפות. בנוסף לכך, וודאו שיש היכן לעשן והיכן לאפר על מנת שתוכלו להתרכז לגמרי במשחק ולא להצטרך לטפל באירועים בלתי מתוכננים כמו חבר שאין לו לאן לאפר את הסיגריה שלו.

חטיפים ופיצוחים

אף משחק כדורגל לא שלם בלי פיצוחים בשביל האוהד הישראלי – גרעיני חמנייה איכותיים מהקולה השכונתי. אך יתרה מכך, אם אתם כבר מארחים, או אפילו מגיעים להתארח אצל חברים למשחק כדורגל, וודאו שיש מספיק חטיפים אשר גם ירגיעו את הבטן וגם יעשו טוב על הלב. שקלו להזמין פיצה ודאגו להזמנה מראש, או כול מאכל אחר שאתם אוהבים לאכול ביחד. בכול זאת – כדורגל משחקים 90 דקות וזה הרבה זמן לא לאכול בו.

שתייה ובירות

לאחר שדאגתם לפיצוחים המסורתיים ולאוכל לכול האורחים, כמובן שהארוחה לא תהיה שלמה בלי בירות שכולם אוהבים או כול סוג שתייה אחר. להיות באווירה טובה ולחגוג את הניצחון של הקבוצה, או להזדהות עם ההפסד, עובדים ומתחברים מעולה לאחר שתיית בירה. אין כמו לצפות במשחק כדורגל עם בקבוק הבירה האהובה ביד ופיצוח גרעינים ביד השנייה.

חולצות וסממנים של הקבוצה

אילו מין אוהדים אתם תהיו אם לא תגיעו עם החולצה של הקבוצה האהובה עליכם שאתם מגיעים לעודד. שקלו להוסיף אביזרים מעלי מורל או משרוקיות או כובעים של הנבחרת. בסופו של דבר, הלבוש הוא זה שמשלים את החוויה כולה וגורם לכך שתהיה אווירה של עידוד ותמיכה בשחקנים המשחקים על המגרש. גם אם אתם בבית ואף אחד אחר לא רואה אתכם, ללבוש את החולצה מוסיף רבות לאווירה וזה בהחלט מנהג שכדאי לכם לאמץ.

כול אוהד בנשמה יודע בעל פה מתי הקבוצה שלו משחקת ועם זאת, היכן הוא רואה את המשחק. אך אוהד בנשמה אמיתי גם סוחב איתו מסורות ארוכות שנים עם החבורה שאיתה הוא נפגש לצפות. ברור לכול כי לצפייה במשחק כדורגל חייבים להביא את החולצה של הקבוצה ובאופן כללי בגדים בצבעים שלה, חטיפים ואוכל, שתייה וכמובן את הסיגריות והטבק האהובים להשלמת החוויה. שיהיה בהצלחה!