ניצחון בכדורגל

משחק הכדורגל הוא הספורט הלאומי הפופולרי וכזה אשר מושך התעניינות רבה מצד רבים באוכלוסייה הישראלית. המתח אשר נוצר בכל משחק הוא רב מאד והאוהדים של הקבוצות השונות מייחלים לניצחון. כמובן, שבכל משחק יכול להיות רק קבוצה אחת מנצחת כאשר אפילו זה לא מחויב המציאות, למשל במקרה תיקו. מכאן אנו למדים שניצחון בכדורגל יכול להיות שאיפה גדולה בשביל הרבה אנשים, שאיפה שלעיתים היא לא מאד מציאותית. האמונה, היא אחד הכלים החזקים ביותר הן בשביל אלו שעל המגרש והן בשביל האוהדים אשר נשארים על היציע ומנסים לעזור משם. האוהדים שרים, מעודדים ומנופפים בחפצים שונים בצבעי הקבוצה שלהם – כל זאת על מנת להשפיע ולו כזית על התוצאה הסופית. אין דבר שלא יעשו בשביל לתת עוד דחיפה לקבוצה. אם אתם מכירים את מה שמתואר כאן, הרי שגם אתם אוהדי כדורגל אשר מייחלים לגול הבא ולניצחון שאחריו. בכדי להאיץ את בואם של אלו, ניתן להשתמש גם בסגולות מן העולם האמוני. על אותן סגולות נעבור כאן במאמר.

קריאה מהמקורות

אם אתם מחפשים סגולה לניצחון של הקבוצה שלכם בכדורגל, קריאת תהילים הוא הדבר הראשון שעליכם לעשות. מדובר בספר קדוש לעם היהודי שיש לו כוחות וסגולות רבות. רבים קוראים בו במצבי פחד או צרה והוא יכול הביא ישועות. הספר הוא למעשה שירה אשר נכתבה על ידי דוד המלך בכבודו ובעצמו. זוהי קריאה נהדרת ועוצמתית אשר מכילה משפטים כגון יֹ֭שֵׁב בְּסֵ֣תֶר עֶלְי֑וֹן בְּצֵ֥ל שַׁ֝דַּ֗י יִתְלוֹנָֽן או לחילופין הֲנֹ֣טַֽע אֹ֭זֶן‪ הֲלֹ֣א יִשְׁמָ֑ע אִֽם־יֹ֥צֵֽר עַ֝֗יִן הֲלֹ֣א יַבִּֽיט. פרקי התהלים שונים זה מזה באורך וכמובן במשמעות עצמה. הפרק הכי ארוך בספר התהלים הוא פרק כי"ט אשר בו כל הפסוקים הראשונים מתחילים באות אלף, אלו שלאחר מכן באות בית וכו' וכו'.

תרומה וצדקה

אחת הסגולות החזקות ביותר שיש היא תרומה לאביונים ולנזקקים. ערך התרומה הוא חשוב ביותר והוא מצווה חשוב מאד ביהדות. מי שתורם, יוצא נשכר בכל מה שהוא צריך וכאשר מדובר בניצחון במשחק כדורגל, זה יכול מאד לעזור. התרומה היא משהו שישמח לא רק אתכם או את בורא עולם, אלא גם את מי שמקבל אותה. ניתן לתרום או להפריש צדקה לפני משחק חשוב ובכך להקדיש אותה לטובת הניצחון של הקבוצה שלכם באותו המשחק.

תפילה

אחת הסגולות הכי חשובות וחזקות מגיעה דווקא באמצעות תפילה חזקה בהתכוונות גדולה. תפילה כזאת יכולה להיעשות ממש לפני המשחק או במהלך הימים והשבועות שלפניו, תלוי כמובן בחשיבות שלו. ניתן להשתמש בנוסחים שונים של תפילה להצלחה, למשל זו של הרבי נחמן. התפילה צריכה להיאמר מתוך כוונה מאד עמוקה בכדי שהיא תעבוד בתור סגולה לניצחון.

השתטחות על קברי צדיקים

לצדיקים ולגדולי הדור, יש יכולות מיוחדות לעזור. רבים הולכים לקברים של אותם צדיקים בכדי לבקש בקשות שונות והם נחשבים לסגולה גדולה מאד. דוגמה לצדיק שכזה הוא הבאבא סאלי זצ"ל.

כיבוד אב ואם

אחת הסגולות החזקות ביותר מגיעות אלינו ממעשה מאד פשוט של כיבוד ההורים. הסגולה הזו יכולה להביא הצלחה בריאות אושר ועושר וניתן בהחלט להשתמש בה גם בהקשר של כדורגל. תחשבו מה יכול לעשות טוב להורים שלכם. תחשבו מה הם צריכים ונסו לעזור להם. זה יכול להיות דבר קטן או גדול, זה לא מאד משנה. העיקר הוא להראות להם כבוד. למעשה, מדובר במצווה מן התורה הלקוחה הישר מעשרת הדיברות עצמן.

 

מה שלא יהיה, שיהיה בהצלחה לכם ולקבוצה שלכם!