פודקאסטים

אחת הדרכים הכי טובות להעביר את הזמן ברכב, בריצה או בכל פעילות אחרת היא האזנה לפודקאסטים. היתרון שלהם על רדיו הוא ברור – אתם בוחרים מתי ולמה להאזין ואינכם תלויים בלוח שידורים כזה או אחר. אם אתם מתעניינים בספורט, אתם תאהבו את המאמר הזה. הוא מרכז בשבילכם את כל הפודקאסטים הכי נחשבים בתחום. האזינו להם ותישארו מעודכנים לא רק לגבי התוצאות, אלא גם בנעשה מאחורי הקלעים ובכל הסיפורים המעניינים.

הפודיום

הפודקאסט הראשון עליו נמליץ הוא הפודקאסט של אורן יוסיפוביץ'. "הפודיום" הוא פודקאסט נהדר למי שרוצה להתעדכן לגבי ענפי ספורט מגוונים לא רק בישראל אלא גם ברחבי העולם. הפודקאסט מביא למאזיניו גם סיקורים על אירועים היסטוריים ששינו את עולם הספורט והוא נוגע בנושאים משיקים כמו תרבות ובידור סביב הספורט. את הפודקאסט עוזרים להפיק כל צוות אתר וואללה. המגיש הוא גם מחבר הספר 'זהבי – סיפורו של ווינר' והשתתף בכתיבת הספר 'מאה הכדורגלנים הישראלים הגדולים בכל הזמנים'.

'שער'

זהו הפודקאסט של אורי לוי שמופק בשיתוף 'כאן'  ו'באבאגול'. לפי השם וזהות המגיש אנחנו לא נטעה לנחש שזהו פודקאסט בנושא כדורגל. אורי לוי הוא מגיש ספורט וכדורגל ותיק ומבריק והוא יודע להנגיש לנו אירועים שונים מזווית מאד ייחודית. ההתמקדות בכדורגל הופכת את הסיקור והדיווח בפודקאסט הזה למאוד מקצועית ומעמיקה.

פודקאסט האוס שואו

מיועד לחובבי ספורט ההתאבקות וגם למי שעדיין איננו חובב. שני המגישים, קובי מלמד ועידן בן טובים, יוצרים פודקאסט המשלב ידע מקצועי ומעמיק עם המון הומור והגשה מקורית. הפודקאסט עוקב אחרי ליגת ההתאבקות המקומית כמו גם זו שמעבר לים. כל פרק עוסק במגוון נושאים ודמויות והוא מכניס אותנו גם לנעשה מאחורי הקלעים, לנפשות הפועלות, לדילים ולראיונות הכי חמים.

פודקאסט בין שניים

זהו פודקאסט אשר שם לו כמטרה להביא לנו את הנעשה בליגת הכדורסל הטובה בעולם, הלא היא האן בי איי (NBA). השם של הפודקאסט נגזר מהעובדה שהוא מתנהל בהגשה על ידי שני אנשים: המגיש הקבוע, פרשן הכדורסל אודי הירש ואורח המתחלף בכל שבוע. האורחים הם כמובן מתחום הכדורסל: מאמנים, שחקנים, פרשנים ועוד.

בכל יום נתון

זהו פודקאסט יומי בנושאי ספורט וכל מה שמסביב. הוא מתעסק בעיקר בכדור רגל וכדור סל מליגות שונות. בכדורסל הוא מסקר לא רק את ה-NBA אלא גם את הNFL. בשל היותו פודקאסט יומי, תמצאו בו הרבה סקירות ועדכונים ופחות אזכורים לאירועים היסטוריים בספורט למשל. זהו המקום הכי טוב למי שרוצה להיות עם היד על הדופק בספורט העולמי.

ציון שלוש

זהו פודקאסט בנושא כדורגל המתפרסם פעם בשבוע. הוא נערך ומוגש על ידי יונתן נמרודי וראם שרמן. לראם שרמן יש ניסיון עם פודקאסט מצליח אחר בנושאי חברה, כלכלה וטכנולוגיה בשם 'גיקונומי'. שני המגישים לא צמחו מהרדיו, אלא הם עוסקים בעבודות היי טק שונות. זה הופך את הפודקאסט לבעל ראיה מעננת ונועזת של הנושא.

אס בגובה

זהו פודקאסט בנושא מרתק שכלול אף הוא במסגרת מה שמוגדר כספורט: פוקר. הוא מוגש על ידי אייל ינאי ואלקנה איצקוביץ שהם בעלי ניסיון במשחק עצמו. שווה להאזין וללמוד על התחום המרתק הזה שמשלב בין יכולת קריאת היריב לקבלת החלטות נבונה.

הפודקאסט של ערוץ 5

זהו פודקאסט שמופק על ידי ערוץ הספורט עם כל התמיכה והגיבוי המקצועי שלו. כל פרק עוסק בנושא ממוקד שונה כגון 'הקאמבקים הגדולים בספורט' או סביב שחקן או דמות מסוימת.