כושר גופני, בין אם כזה הנעשה במסגרת המקצועית או כזה הנעשה כתחביב הוא בלי ספק דבר מבורך שעוזר לנו לשמור על הגוף שלנו בריא יותר, להפטר מעודפי שומן לא נחוצים ואפילו מסייע לנו לחיות חיים בריאים יותר בהיבט הנפשי. עם זאת, כל מי שעסק בעבר בכושר גופני יודע שלא תמיד נצליח להפיק את המקסימום מאימונים שאנו עושים ולכן חשוב למצוא את הדרכים הנכונות לעשות זאת. זה כולל בין היתר תזונה מתאימה כמובן, הקפדה על שעות שינה מתאימות וכמובן ביצוע מתיחות כדי להימנע מפציעות, אבל נראה כי האתגר הגדול ביותר המשותף לספורטאים מקצועיים וחובבים כאחד, הוא הקושי בניטור חכם של האימון ומעקב אחרי הדברים החשובים. בשנים האחרונות נראה כי הקושי קיבל מענה די הולם עם שעוני הספורט החכמים המאפשרים לכל אחד להציב יעדים מדויקים ולעמוד בהם וכן למדוד את תועלת האימון, ואנו רוצים להכיר לכם כמה דגמים מובילים של חברת גרמין שבהחלט שווה להכיר.

שעון חכם Forerunner 245 Music

לפני שנתחיל נספר לכם שאם אהבתם את אחד מהדגמים שנדבר עליהם כאן, אתר רונלייט שהוא היבואן הראשי של מוצרי גרמין בישראל יאפשר לכם לקנות אותם במחירים המשתלמים ביותר בשוק וכמובן עם האחריות המלאה של יבואן רשמי, ככה שבהחלט שווה להציץ.

השעון הזה הוא שעון המתכונן במיוחד עבור מי שעוסק בריצה שזהו אחד מתחומי הספורט הפופולריים ביותר בישראל ובעולם כולו. הוא מגיע עם ממשק מלא ותמיכה עברית כולל התראות ונוטיפיקציות ועם תמיכה מלאה לכל מכשירי אייפון (לגבי המכשירים החדשים שיצאו לאחרונה – מומלץ לבדוק באופן פרטני) ואנדרואיד. השעון עצמו עושה את כל החישובים והמדידות באופן עצמאי והוא מגיע עם GPS מובנה, ניטור חמצן, דופק מפרק כף היד ועוד. כמו כן ניתן להוריד עד 500 שירים ישירות לשעון ללא צורך בחיבור לטלפון החכם ולהאזין דרך אוזניות בלוטוס'.

שעוני ספורט חכמים: השעונים שימדדו את האימון שלכם

שעון ספורט חכם VIVOACTIVE 4

גם כאן מדובר על שעון ספורט איכותי במיוחד מבית גרמין שלא מיועד דווקא לריצות, אלא מתאים לכל סוגי הספורט. הוא מגיע עם GPS מובנה, ניטור שינה חכם, מד דופק מובנה, התראות על קצב הלב, ניטור נשימה ואפילו מעקב אחרי המחזור החודשי עבור נשים.

הממשק גם הוא תומך לגמרי בעברית עם אפליקציה נוחה לשימוש לאייפון ואנדרואיד.

שעון ספורט חכם Garmin Venu 2S

עם מסך מגיע מסוג AMOLED בגודל 1.1 אינץ' עם רזולוציה חדה במיוחד, GPS מובנה למעקב יעיל אחרי מיקום, מרחק וקצב בת פעילות גופנית וכמובן חיישנים מובנים כמו חיישן דופק, מדידת חמצן בדם במהלך פעילות גופנית, רמת אנרגיה ועוד – נראה כי מדובר באחד השעונים הטובים ביותר מבית היותר של חברת גרמין.

הדגם הזה גם מגיע עם סוללה עוצמתית שמחזיקה עד לעשרה ימים וכן עם פרופילים של סוגי אימונים שונים שיאפשרו לכם להוציא מעצמכם יותר, ולאחר מכן תוכלו לקבל ישירות אל הטלפון דו"חות בריאות מפורטים עם מידע חשוב.

שעון שחייה וריצה Swim 2

כאן מדובר על דגם שמתאים גם לריצה, אבל באופן מיוחד גם לשחייה והוא מודד בזמן השהייה בבריכה מרחק, קצב ומדדי יעילות. כמו כן הוא מגיע עם GPS למדידת שחייה במים פתוחים אם אתם אוהבים לשחות בים מפעם לפעם ויש לו עוד הרבה תכונות מתקדמות כמו ניתוח אישי מקוון, רישום תרגילים ועוד.

לסיכום – נגענו כאן בדגמים מרכזיים של חברת גרמין ששווה להכיר וחשוב לדעת שיש עוד הרבה דגמים איכותיים כדאי להכיר יותר לעומק בעצמכם.