משחק חשוב של קבוצה אהובה זה תמיד דבר מרגש ואנחנו לא רוצים שההתרגשות הזו תיפגע כתוצאה מבזבוז זמן אנרגיות בדרכים. במאמר הבא נסביר למה כדאי לכם לשכור רכב ליום המשחק ואיך זה ישדרג את החוויה שלכם עם החברים.

נמאס לכם להיגרר למשחק בתחבורה ציבורית? אפשר לשכור אוטו

אם יצא לכם איי פעם לנסוע התחבורה ציבורית בדרך למשחק חשוב, אנחנו מניחים שאתם יודעים על מה אנחנו מדברים. אם נודה על האמת, התחבורה הציבורית בארץ עדיין לא משהו, בטח ובטח אם מדובר במשחק שמתקיים בעיר שלא נמצאת במרכז הארץ, כמו תל אביב או ירושלים למשל. לכן, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לשכור אוטו ליום אחד ולוותר על התענוג המפוקפק הזה.

למה כדאי לשכור רכב ליום אחד למשחק?

אתם חוסכים זמן

כפי שציינו, מכיוון שהתחבורה הציבורית בארץ עדיין לא מסודרת ומאורגנת מספיק, יש מצב שתצטרכו לבלות לא מעט שעות בה. במידה והמשחק מתקיים במקום מרוחק ולא מרכזי, יתכן מאוד שתצטרכו להחליף כמה קווים וזה לוקח הרבה מאז זמן, שלא לדבר על האנרגיה הרבה. כשאתם שוכרים רכב ליום אחד אתם חוסכים לא מעט זמן שיאפשר לכם לעשות עוד דברים בדרך ובלי לחץ, נדבר על זה בהמשך.

אתם חוסכים כסף

נכון, המחיר של התחבורה הציבורית בהחלט ירד בשנים האחרונות, אך אם תצטרכו למשל לחזור במונית סביר להניח שזה ממש לא ישתלם לכם. לכן, כשאתם שוכרים רכב ליום המשחק אתם למעשה חוסכים לא מעט כסף, בטח ובטח אם אתם נוסעים עם חברים נוספים שיוכלו לחלוק אתכם בעלות ההשכרה.

 

 

אתם חופשיים ועצמאיים

אתם ודאי יודעים שלעיתים המשחקים של הקבוצה הכי אהובה עליכם מסתיימים מאוחר מאוד, וזה לא נכון רק למקרים בהם יש הארכה במשחק או פנדלים. לכן, כשאתם שוכרים רכב יש לכם איך לחזור הביתה ולא משנה מתי המשחק ייגמר. בתוך כך, אתם יכולים להיות חופשיים ומשוחררים, ללא לחץ מיותר ואולי לעשות עוד דברים על הדרך כחלק מהחוויה, לשבת במסעדה טובה או כל פעילות מהנה אחרת.

שוכרים רכב Suncar בראש שקט ובביטחון

Suncar מציעה מגוון רחב של רכבים להשכרה, מה שאומר שהסיכוי שלא תמצאו את הרכב שאתם צריכים הוא נמוך מאוד. זה בדיוק היתרון של Suncar, אתם יכולים למצוא שם רכב קטן שעלות ההשכרה שלו היא לא גבוהה ולו רק כדי שיהיה לכם איך להגיע למשחק. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר של Suncar, לבחור את הרכב המתאים ביותר וזה הכל.

אם אתם לא בטוחים איזה רכב כדאי לכם לקחת, המומחים של Suncar ישמחו לעזור ולייעץ לכם על מנת שתבחרו נכון. עם זאת, אנחנו כמובן ממליצים לכם לעשות קצת שיעורי בית ולהגדיר מראש מה הצרכים שלכם. לדוגמא, אם אתם נוסעים עם עוד שלושה או ארבעה חברים למשחק, אנחנו לא בטוחים שכדאי לכם לקחת את הרכב הכי קטן בקטלוג, גם אם זה יוצא לכם הכי זול.

לסיכום

אם אתם רוצים לנסוע למשחק החשוב של הקבוצה האהובה שלכם ורוצים לעשות את זה באיזי ולא להיסחב בתחבורה הציבורית, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לשכור רכב ליום אחד ב- Suncar.