אנחנו נמצאים בתקופה לא פשוטה, מגיפת הקורונה מאלצת אותנו לערוך שינויים דרסטים בחיי היום יום שלנו. אחד התחומים בהם חיינו השתנו מהקצה אל הקצה הוא כל נושא הכושר הגופני. מכוני הכושר הסגורים, הסגרים התכופים שהוטלו והריחוק החברתי – כל אלו אילצו אותנו לשנות הרגלים. המגמה היא כיום להתאמן בבית באופן יחידני, בשיתוף עם בני הבית או אפילו בשיחת וועידה בזום או אפליקציות מקבילות. בכדי להעשיר, לגוון וליעל את הפעילות הגופנית הביתית, רבים מאיתנו מחפשים אביזרים שונים לפעילות ספורטיבית. במאמר הזה נסקור את המוצרים הכי מעניינים ויעילים להתעמלות ואימון ביתי ואישי.

אביזרי ספורט – פותחים מכון כושר בבית

יש כל כך הרבה אביזרי ספורט שיוכלו לשפר את האימון הביתי שלנו, עד שהיה לנו ממש קשה לבחור מתוכם. ריכזנו לכם כאן את האביזרים שאנחנו אהבנו בכדי להקל עליכם לבצע קניות באיביי בלי לצאת מהבית.

בכל אביזר שבחרנו יש משהו מאד ייחודי ושימושי. נתחיל:

מאמן לשרירי הלסת

בהתחלה כאשר ראינו את האביזר הזה, לא ממש הבנו מה הוא עושה או למה הוא נועד. מדובר ביחידה אשר עשויה מסיליקון מיוחד אשר מותאמת לנשיכה על ידי הפה. האביזר הזה מאפשר לייצר התנגדות של שרירי הלסת ובכך לאמן אותם. היתרונות של שרירי הלסת הם בהשפעה שיש להם על כל הפנים. שרירי לסת מחוטבים תורמים למראה טוב ומתוח יותר של עור הפנים. האימון עצמו מגביר את זרימת הדם בפנים ועוזר לחילוף החומרים, חידוש התאים ולמראה חיוני.

חישוק הולה הופ

חישוק פשוט שיכול לשמש אותנו למגוון פעילויות. עד היום חישוקים אלו היו פעילות שחביבה על נשים בעיקר, אבל זה לאט לאט משתנה וכיום ניתן לראות גם גברים רבים שנהנים ממנו. החישוק דורש קואורדינציה, מפתח את שרירי הגב והבטן, תורם ליציבה ומפתח סיבולת. החידוש בחישוק הזה הוא שהוא בנוי מחלקים נפרדים. העובדה שניתן לשאת אותו משנה את כל התמונה. יוצאים לפיקניק עם האופניים? תוכלו לזרוק אותו בסל; הולכים לים? שימו אותו בין האבטיח לצידנית, בים תרכיבו אותו בכמה שניות ותהנו מפעילות אינטנסיבית ובריאה. מדובר באביזר כושר ביתי שימושי במיוחד.

אביזרי הספורט הכי שווים שתוכלו להשיג באיביי

חבל אלסטי

אביזר שיהפוך ללהיט בקרב הילדים שלכם וחבריהם. מדובר במעין חבל בצורת מעגל סגור גמיש מאד שמספק אחיזה נוחה שאיננה גורמת לשפשוף או שריטות. ניתן למשוך את החבל מבפנים וליצור כל מיני משחקים שונים בהתאם לגיל. אפשר לרוץ לכיוונים מנוגדים, אפשר לעשות תחרות בין שתי קבוצות מושכות ואפשר להמציא שלל משחקים, ותוך כדי כך להתעמל, להפעיל את שרירי הרגליים, הידיים וגם לפתח את הקואורדינציה. ניתן להנות עם אביזר הספורט הזה הן בבית והן מחוצה לו.

רצועות משיכה לגוף

אביזר וורסטילי שיכול לשמש למגוון רחב של פעילויות ספורט. הוא בנוי מחגורה אליה מחוברות רצועות משיכה אלסטיות שמתחברות לשורש כף היד וכף הרגל. כך למעשה נוצרת התנגדות לכל תנועה שאנחנו עושים. אפשר להתאמן על אגרוף, לקפוץ ולשחק עם כדור או אפילו לבצע תרגילי התעמלות רגילים. כל אלו יהפכו לאימון הרבה יותר אינטנסיבי.

גלגל חיטוב

מדובר במכשיר בעל עיקרון פעולה מאד פשוט: גלגל ולו שתי ידיות בצדדים. כאשר אנחנו מחזיקים את הידיות, ניתן להתאמן על שכיבות שמיכה, כפיפות בטן ועוד תרגילים לבטן שטוחה וגם לצרכים אחרים. בזכות הגלגל, אין לנו נקודת אחיזה בקרקע ולכן תנועת הכפיפה הרבה יותר קשה וצריכה להגיע מהבטן והגב התחתון.

תקופת הקורונה איננה פשוטה אבל כמה דברים טובים כן יצאו ממנה. אחד הבולטים שבהם הוא החשיפה לה זוכים אביזרי הכושר המיוחדים הללו ואחרים.