גלגלצ באינטרנט

גלגלצ היא תחנת הרדיו הפופולרית ביותר בישראל. אם אתם בדיוק יוצאים לאימון, זה הזמן להתחבר לתחנה – ולהעביר את האימון בצורה כיפית ואפילו אפקטיבית יותר. מהן התוכניות הכי מעניינות להן תוכלו להאזין תוך כדי? להלן הסקירה.

תוכניות גלגלצ מומלצות לאימון – הסקירה המלאה

אין ספק כי אימון איכותי הוא אימון המתבצע בזרימה מלאה, ודרך מצוינת להעצים את האימון ולהגביר את המוטיבציה יכול בהחלט להתבצע באמצעות האזנה למוזיקה. במקום להעביר שירים ובכך לבזבז את הזמן היקר של האימון, תוכלו במקום זאת להאזין לתוכניות של תחנת הרדיו האהובה ביותר בישראל, גלגלצ. בשנים האחרונות הצליחה התחנה להעניק לקהל המאזינים תכנים איכותיים ועל כן להתגבר על התחרות העזה, בהתאם לסטנדרט הפקה גבוה של תוכניות קבועות כמו גם תוכניות ספיישל שהצליחו למשוך אלפי מאזינים, ובהתאם לכך להפוך את התחנה לתחנת הבית של לא מעט ישראלים. מחקרים מצאו כי האזנה למוזיקה מהווה דרך מצוינת להגברת אפקטיביות האימון, בעקבות הקצב האחיד שמתבטא גם במהלך האימון והופך אותו לכיפי ופרודוקטיבי. האזינו לגלגלצ באינטרנט, ובכך תוכלו להעביר את האימון שלכם בצורה מעניינת וכיפית במיוחד. מהן התוכניות הכי מעניינות להאזנה בזמן אימון? להלן סקירה מיוחדת:

המצעד השבועי

המצעד השבועי משודר בכל יום חמישי בין השעות 12:00-14:00 ע"י דלית רצ'דטרס. במסגרת המצעד תוכלו להאזין לשירים הטובים ביותר שנכנסו לפלייליסט של התחנה (שנחשב לאחד מאבני הדרך בעבור כל אמן) ישראלי ובינלאומי. חלק מהתוכנית מוקדש גם לשירים שהיו להיטים בתקופות שונות, ולכן מדובר בדרך מצוינת להעביר אימון – עם מיטב השירים והאמנים. מומלץ להאזין גם לתוכנית ההמשך של דלית שמארחת זמרים מהשורה הראשונה, כחלק מאולפן גלגלייב.

8 תוכניות מעניינות בגלגלצ - להאזנה בזמן האימון

מדינה בדרך

השדרנית הדר מרקס משדרת בכל בוקר בין הימים א-ה את התוכנית מדינה בדרך, כאשר כל תוכנית מאופיינת בסגנון מוזיקלי כמו שירים מתוכניות ילדים, שירים מסדרות ועוד. את התוכנית מלווה בני כבודי שרבים מכירים בתור האחראי על עדכון הפקקים. מדובר בתוכנית שמשלבת לא רק מוזיקה אלא גם המון הומור, ולכן בזמן אימון בוקר אין ספק כי מדובר בתוכנית נהדרת ומומלצת להאזנה.

קולות החיילים

בין השעות 10:00-12:00 ניתנת הזדמנות לחיילים לבחור את השירים, כאשר לא פעם במסגרת התוכנית משדרים הברקות בדמות שירים נוסטלגיים לצד שירים עדכניים של מיטב אמני ישראל כמו גם זמרים בינלאומיים.

עשורים

מחפשים לשדרג את האימון עם שירים נוסטלגיים? ובכן, התוכנית הזו היא לגמרי בשבילכם. בכל תוכנית מתמקדים בעשור אחרון ובשירים הבולטים שחרכו את המצעדים בשנות ה 70, 80, 90 ועוד. ערן אלייקים שנחשב לאחד השדרנים המובילים של התחנה משדר את התוכנית ובסגנונו האישי מאפשר לכם להתמקד באימון אך גם להפליג למחוזות נוסטלגיים ובלתי נשכחים מתקופת הילדים והנעורים.

מדינה בדרך

בכל יום משודרת התוכנית מדינה בדרך עם מיטב המוזיקה הישראלית כמו גם מוזיקה מהעולם, כאשר במסגרת התוכנית ניתן לבחור בעצמכם את השירים ואף לשוחח עם השדרן עומר גפן לגבי בחירת השירים. בעבור אימון, מדובר בדרך מצוינת להעביר את הזמן ואף לקחת חלק בבחירת השירים עצמם כיום לפני, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לאימון שמשלב מוזיקה מצוינת וגם שדרן שמצליח לסחוף אחריו המוני מאזינים.

האנשים של המוזיקה

אם אתם מתכננים לצאת לאימון ביום חמישי בערב, אין ספק שתוכנית מצוינת ומקפיצה במיוחד היא התוכנית של אלה גוטמן. במסגרת התוכנית עולים לשידור מפיקים מסצנת הטכנו שבשנים האחרונות הפכה לאחת הסצנות החזקות ביותר בישראל כמו גם בעולם. מוזיקה מקפיצה, מיטב האמנים מהעולם וגם מהארץ – מה עוד צריך בשביל אימון מעולה?

העמדה

בכל לילה משדרים בגלגלצ מיטב הדייגאים את המוזיקה אליה הם מתחברים כאשר מדובר במוזיקה מקפיצה שמתאימה במיוחד בעבור אימונים בעצימות גבוהה. מומלץ להתעדכן באתר הרשמי של התחנה לגבי דייגי אורח, ולהתכונן לאימון עם המון עוצמה.

עושה לי את הערב

השדרנית אחינועם בר מציגה בתוכנית את מיטב המוזיקה העדכנית, בשילוב של מוזיקה ישראלית ביחד עם מוזיקה חדשה שמגיעה מכל רחבי העולם ומשודרת בתחנה. תוכנית מקסימה ומצוינת בעבור אימון ערב, בין אם אתם מתכננים אימון ריצה או אפילו הליכה קלילה בפארק או בים.